Delivery Information

Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Siparişiniz, Kargo firması tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Özel kutusunda, ürün sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi, hediye notuyla birlikte, belirteceğiniz adrese güvenli ve taşıma garantili olarak teslim edilir. Siparişiniz, kargo firması tarafından size teslim edilene kadar Sina Pırlanta güvencesi altındadır.

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir.

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri dışında teslim edilmektedir.

Kargo firması Pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmamaktadır.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilebilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi Sina Pırlanta'a geri getirir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Sina Pırlanta sipariş yetkilisine iletişim formunu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Siparişinizin durumunu sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Teslimat Süresi = Kargoya Teslim Süresi + Kargonun Taşıma Süresi

Ürün fiyatının altında belirtilen kargoya teslim süresine, Kargo firmasının web sitesinde belirtilen kargonun taşınma süresini ekleyerek siparişinizin ne zaman elinize ulaşacağını öğrenebilirsiniz. Kargonun çıkış merkezi İstanbul'dur.