About Us

Hakkımızda

Sina Pırlanta Hakkında

Yılların deneyimli sadekar ustası Barış Lek tarafından 2000 yılında temelleri atılan Sina Pırlanta; mücevher ve değerli taş alanında başarılı çalışmalarıyla günümüzün aranan markaları arasında yerini aldı. Tarihin engin derinliğinden ve topraklarımızın kültürel zenginliğinden beslenen Sina Pırlanta; adeta Osmanlı saray kuyumcuları gibi takılarına ruh ve sevgiyi aynı anda katıyor. Pırlanta taşlarla süslenen Sina Pırlanta ürünleri, özenle usta eller tarafından üretiliyor ve hem ülkemizde hem de yurtdışında takıseverlere sunuluyor.

Sadece ülke içinde değil ülke dışında da geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Sina Pırlanta, yarınlara emin adımlarla ilerliyor. Kemikleşmiş bir kadroya sahip olan marka, çalışmalarını İstanbul Vizyon Park’ta bulunan üretim merkezi ve Çemberlitaş’taki head ofisinde sürdürüyor. Montürde işçiliğini konuşturan, pırlanta taş alanında geniş stoklarıyla dikkat çeken ve bitmiş ürünleriyle, benzersiz kalitesiyle sadık müşteriler ve dostlar kazanan Sina Pırlanta; ülke mücevher sektörümüzün önemli temsilcileri arasındadır.

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren ve sözde değil özde yüksek memnuniyet gerçekleştiren Sina Pırlanta; geniş ürün çeşitliliği ile geleceğe emin adımlarla ilerliyor.

SİNA PIRLANTA HAYATA DEĞER VE ANLAM KATAR…