SEPET

Sepette ürün bulunmuyor.

Yükleniyor...
MENU

Müşteri Hizmetleri

Detaylar

*Fiyat ve kampanyalarımız sadece www.sinapirlanta.com adresinde geçerli olup, internet sitemize özeldir. Mağaza ve satış noktalarımızda fiyatlar farklı olabilir. Sina Pırlanta A.Ş. herhangi bir kurum veya kişiden izin almaksızın istediği zaman fiyat ve ürünlerde değişiklik yapma, stok durumunu güncelleme ve siteden ürün silme/ekleme hakkını saklı tutar.


Sipariş verdiğiniz ürünler sadece size özel olarak hazırlanır. Pırlantanız, özel ışıklı kutusunda Sina Pırlanta sertifikası ile iletmiş olduğunuz hediye notunuzla birlikte ilettiğiniz teslimat adresine sigortalı olarak, ücretsiz kargo ile gönderilir.

Hologramlı Sertifika:

Sina Pırlanta sertfikası kopyalanamaz ve her ürüne özel, içinde pırlanta 4C özelliklerinin(renk, berraklık, karat, kesim) belirtildiği, altın karatı, ayarı ve gram bilgilerinin bulunduğu size özel hologramlı sertifikaya sahiptir (gümüş ve altın ürünlere hologramlı sertifika verilmememktedir).

Ücretsiz ve Sigortalı Kargo Gönderimi:

Satın aldığınız ürün Yurtiçi Kargo ile sigortalı ve ücretsiz kargo ile gönderilir.

Cayma Hakkı (İade/Değişim):

Satın alınan ürün veya ürünlerden vazgeçmek istediğinizde, yürürlükteki 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun nezninde 14 (ondört) gün içerisinde iade edebilir veya başka bir ürünle değiştirebilir ve ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz. 

Yüzük Ölçüsü ve Bakım Garantisi:

Yüzük ölçüsünü bilmiyorsanız standart olarak 14 ölçü seçebilirsiniz. Siz sürprizinizi yaptıktan sonra tarafımıza kargo ile gönderip, istediğiniz ölçüyü yaptırabilirsiniz. Pırlantalı yüzük siparişlerinizde yüzüğünüze ücretsiz ölçü ve bakım yaptırabilirsiniz. 

Kullanıcı Dostu Arayüz, Güvenli ve Kolay Alışveriş:

Sitemiz, alışverişinizi en kolay şekilde yapabileceğiniz şekilde kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır.

3D Doğrulama ve SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş:

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde, kredi kartı ve bankamatik kartı bilgilerinizin korunması ve kötü niyetli kişilerin eline geçmemesi için 3D doğrulama kodu ile siparişleriniz tamamlanır. Kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra tanımlı telefon numaranıza banka tarafından SMS gönderilir ve gelen onay kodunu girdiğinizde siparişiniz güvenli şekilde tamamlanmış olur. Kredi kartı ya da banka kartı bilgileriniz SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmekte ve korunmaktadır.

%100 Müşteri Memnuniyeti :

Siparişinizin her aşamasında, müşteri hizmetleri hattımızdan destek alabilirsiniz. Amacımız size en iyi ürün ve hizmeti ulaştırmaktır. 

* Yurt dışı gönderilerinde 500 USD / Euro üzeri tutarlarda kargo ücreti tarafımıza aittir. Ancak 500 USD / Euro altı tutarlarda kargo ücreti bölgeye göre değişebilir ve müşteriye aittir. Bütün yurt dışı gönderilerinde gümrük ücreti bölgeye göre değişebilir ve alıcıya aittir