Yeni Üyeliklere Özel %10 İndirim

Müşteri Hizmetleri

Detaylar

Satın aldığınız mücevherler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır.  Şık Sina Pırlanta kutusunda mücevher sertifikası ve varsa hediye notunuzla birlikte belirleyeceğiniz adrese güvenli ve taşıma garantili olarak teslim edilir.

Hologramlı Mücevher Sertifikası :

Tüm mücevherler renk, berraklık, altın ayarı ve gram bilgileriyle kaydedildiği size özel hologramlı sertifikası ile birlikte gönderilir.

Ücretsiz ve Sigortalı Kargo :

Tüm siparişleriniz taşıma sigortası yapılarak ve sizden hiçbir ücret talep edilmeden kamera kayıtları altında kargo firmasına teslim edilir.

14 Gün Koşulsuz İade ve Değişim :

İnternet mağazasına özel satın aldığınız mücevherleri teslim aldıktan sonraki 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilir, dilerseniz başka bir modeller değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz Yüzük Ölçüsü Değişikliği :

Yüzüklerde gerektiğinde ücretsiz ölçü değişikliği yaptırabilirsiniz. Mücevherinizi teslim aldıktan sonraki 6 ay içersinde ücretsiz ölçü değişimi yapılabilmektedir.

Ücretsiz Bakım/Onarım İmkanı :

Satın aldığınız mücevherlerinize ücretsiz bakım yaptırabilir, onarım gereken durumlarda da kolay ve hızlı işlem yaptırabilirsiniz.

Güvenli ve Kolay Alışveriş :

Tüm aşamalar açık, anlaşılır ve sadelikle tasarlanmıştır. Kişisel bilgileriniz ilgili mevzuat kapsamında korunmaktadır.  Kredi kartı ya da banka kartı bilgileriniz SSL ile şifrelenmekte ve sadece bankanızca bilinmektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti :

Sipariş aşaması, müşteri hizmetleri, sevkiyat işlemleri ve teslimat sonrası tüm zamanlarda sizi dinliyoruz, sizinle birlikteyiz.