SEPET

Sepette ürün bulunmuyor.

Yükleniyor...
MENU

Pırlanta Baget Yüzükler

Filter
FİYAT ARALIĞI
KARAT SEÇİMİ

Sina Pırlanta Baget Yüzük Koleksiyonu; Size layık olan, ışıldayan tasarımlar

Şık ve özgün duruşu, farklı kesimi ve fiyat/performans açısından öne çıkması nedeniyle pırlanta baget yüzükler son yıllarda giderek artan ilgiyle karşılaşıyor. Sina Pırlanta olarak yoğun ilginiz iş aşkımızı kuvvetlendiriyor ve sizlere layık tasarımlar için çalışmaya devam ediyoruz.

Baget yüzük modelleri sayfamızda 3 karat baget yüzüklerden, 0.05 karat baget pırlanta yüzüklere kadar her bütçeye ve zevke uygun tasarımlar bulabilirsiniz.

Baget Yüzük Nedir?

Ürün, elmasın köşeli biçimde kesilmesi ile oluşur. Bu kesim tekniğine “Baguette Cut” denir. Diğer formlara göre daha sıra dışı olması en önemli özelliği diyebiliriz. Kesim tekniği ve formu nedeniyle ışık aldığında prizmatik bir yansıma oluşturur.

Baget Yüzük Ne İçin Alınır?

Baget yüzük yalnızca özel günlerin tercihi değil. Evlilik Teklifi, Sevgililer Günü gibi pek çok önemli günde tercih edilmeye başlansa da, Sina Pırlanta tasarımları her yaştan kadının ilgisini çekiyor. Kendini mutlu etmeyi seven pek çok kadın tarafından da baget pırlanta yüzük tasarımlarımız tercih ediliyor.

Pırlanta Baget Yüzük ile Evlenme Teklifi Edilir Mi?

Bir çiftin ömrünü beraber geçireceği, her konuda mutlulukları ve sorunları paylaşacağı bu güzel hadisenin başlangıcı evlilik teklifi, harika yaratıcılıkların ortaya çıktı aşkın harika tasvirleri ile dolu. Erkekler, eşlerinin zevklerini iyi öğrenmeli ve en ilgi duyacağı tasarım ve modeli seçmeli. Baget, tek taş ya da herhangi bir farklı nesne bu eşsiz olayın kıymetli bir parçası olabilir. Yeter ki yanıtı “evet” olsun.

Baget Yüzük Fiyatları - 2022 Güncel Fiyatları 

Sina Pırlanta olarak en farklı ve çeşitli tasarımda harika mücevherlere ulaşmanız için aşkla çalışıyoruz. Sayfamızda her bütçe ve zevke uygun ürün bulunmaktadır. Fiyatlar dönemsel olarak değişebilir. İndirimlerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, bültenimize kayıt olabilirsiniz.

Alışverişinizi Güven ve Kolaylıkla Yapabilmenizi Sağlıyoruz

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde, kredi kartı ve bankamatik kartı bilgilerinizin korunması ve kötü niyetli kişilerin eline geçmemesi için 3D doğrulama kodu ile siparişleriniz tamamlanır. Sitemiz, alışverişlerinizi en kolay şekilde yapabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

Sina Pırlanta olarak memnuniyetiniz için tutkuyla hizmet verebilmek en önemli önceliğimiz.