Kurumsal

Hakkımızda

2005 yılında toptan montür satışı ile kuyumculuk sektöründe “Sina Diamond&Mounting” olarak yerini almıştır. Sina montür, yüzlerce pırlanta montür modelini; hem yurtiçi, hem de yurtdışında satışa sunmuştur. Sina Pırlanta, bütün üretimi kendi bünyesinde yaparak, piyasa şartlarına göre en uygun fiyatları her zaman sunmaya gayret göstermiştir.

Sekiz sene süren titiz ar-ge çalışmaları sonucunda; tektaş ve beştaş modelleri başta olmak üzere, geniş ürün yelpazesini oluşturmuştur.  Sina Pırlanta sadece montür değil, aynı zamanda bitmiş pırlanta ürünleriyle de mücevher severlerin beğenisini kazanmıştır.

Merkez mağazası olan; Nuruosmaniye Showroom ile 2020'de açılan Olivium Outlet Center ve Avrupa'nın en büyük alış veriş merkezi olan Mall of İstanbul AVM'de sizlere hizmet vermektedir. Ülke genelinde kırk civarında satış noktasında ürünleri vitrinlerde yer almaktadır. Yurtdışı fuarlarına da katılarak(Bangkok, Hong Kong, İngiltere, Amerika) aktif rol oynamıştır.

Londra - IJL - International Jewellery London

Bangkok - BKKGems - Bangkok Gems & Jewelry Fair

Hong Kong - Hong Kong Jewellery & Gem

Miami - JIS - Jewelers International Showcase

Sina Pırlanta sadece pırlanta toptancısı değil, aynı zamanda pırlanta üreticisidir. Dubai ‘de bulunan ofis ve katıldığı uluslararası fuarlar ile uluslararası piyasada yerini almıştır.

2019’da yenilenen www.sinapirlanta.com adresinden de ürünlerinin satışını yaparak, e-ticaret platformunda yerini sağlamlaştırmıştır. Böylece alışveriş tutkunlarına internet üzerinden, ürünlerini kolaylıkla satın alma imkanını sunmuştur.

Eğitim ile bilginin gücüne inanan ve pırlanta hakkındaki detayları, ne olduğunu öğrenmek isteyen herkes için  https://sinaakademi.blogspot.com adresini hizmete açmıştır. Ayrıca 9 Eylül Üniversitesi’nden sertifikalı eğitim programları da devam etmektedir.

Kuruluşundan bu güne, müşteri memnuniyetini ana prensibi sayarak, satış politikasına yön vermiştir. Sina Pırlanta; gelen olumlu talep ve müşteri yorumlarını en büyük motivasyon olarak almıştır. Bu motivasyonla da sizlere en iyisini vermek için buradayız.