SEPET

Sepette ürün bulunmuyor.

Yükleniyor...
MENU

Pırlanta Kolyeler

Filter
FİYAT ARALIĞI
KARAT SEÇİMİ
Pırlanta Kolyeler

Pırlanta Kolye Modelleri ve Fiyatları 2022

Pırlanta kolyeler, kadınların günlük hayattaki rutinleri içerisinde vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır. Bir kadının zarafeti, görünüşü, çekiciliği giydiği kıyafetler kadar taktığı takılarla da kendini belli eder. Bu sebeple kadınlar tarzlarını tamamlayan ışıltılı parçalara çok önem verirler. Birbirinden eşsiz bu modeller, giyilen kıyafette yarattığı etkiler ile öncelikli tercih sebebi olmaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan pırlanta kolyeler her zevke olduğu kadar her bütçeye de hitap etmektedirler.

 

Pırlanta Kolye

Her biri birbirinden daha da özgün tarzda ve baş döndürücü detaylara sahip olan pırlanta kolyeler kadınların ruhuna hitap eden nadide parçalardır. Pırlanta kolye modellerinin sahip olduğu çeşitlilik her kesime hitap ederek yüksek beğeni toplamasını sağlamaktadır.

Renkli taşlı pırlanta kolyeler son dönemde fazlasıyla popüler olmaları ile bilinmektedir. Beğeniye ve isteğe göre günlük kombinlerde sıklıkla tercih edilen pırlanta kalp kolyeler, ince ve özel kesim taşlarla tasarlanmıştır. Aşkın sembolü olarak bilinen tektaş pırlanta kolyeler ise sadelik ve zarafetleri ile büyüleyici modellere sahiptir.

Renkli taşlı kolyeler arasında zengin ürün çeşitliliğine sahip pırlanta kolye ucu seçeneklerini bulabilir, zevkinize uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Baget pırlanta kolyeler, her bütçeye uygun farklı karat pırlanta modelleri ile son zamanlardaki en favori modellerdendir. Bu parçalar tek başına tercih edildiği gibi kadın pırlanta kolye set şeklinde de tercih edilmektedir.

Gözlerin üstünüzde olacağı şık davetlerde de stilinizi güçlendirecek tasarım kolyeler, kişisel zevkinize uygun olarak seçilmelidir. Pırlanta kolye çeşitlerinin hem güçlü hem de iddialı oluşu sayesinde kendinizi şımartabilir sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
 

Pırlanta Kolye Fiyatları

Tüm kolye modellerinde olduğu gibi en değerli taşlardan tasarlanan kolyelerin fiyatları da modele göre değişkenlik göstermektedir. Fİyat faktörünü etkileyen birçok unsur bulunmaktadır. Karatıdan, işçiliğine, kullanılan malzemesinden, kalitesine kadar birçok etken, en öne çıkan belirleyici unsurlardandır. 

Pırlanta Tektaş Kolyeler

Çeşitli kolye modelleri arasında her görünümüzü uygun gösteren pırlanta tektaş kolyeler, bir kadının asla hayır diyemeyeceği hediyelerden biridir. Son zamanlarda model çeşitliliklerinin de artması ile herkesin dikkatini çeken pırlanta tektaş kolyeler en çok hediye edilen kolyeler arasında yer almaktadır.

Işıl ışıl ve son derece büyüleyici bir görünüm sunan, en özel günlerin olmazsa olmzı haline gelen bu kolyeler uzun süreler daha göz kamaştırmaya devam edecek gibi görünüyor. Boynunuzda yıllarca parıltısı ile göz kamaştırmaya devam edecek kolyeler her ortam için kullanıma uygundur.

Renkli Taşlı Pırlanta Kolyeler

Kadınlar sahip oldukları değerli taşlarından oluşan aksesuarlar ile kendilerini daha iyi hissetmektedir. Kolyeler de bu aksesuarlar arasında en çok dikkat eden parçalardan olduğu için, ne kadar kendine has tasarımlara sahip olursa o kadar iyi hissederler. Renkli taşlı pırlanta kolyeler de işte bu hususta kadınların yüzlerini güldürüyor. Birbirinden farklı, göz alıcı, kaliteli model ve renklerle tasarlanan bu takılar ile kadınlar kendilerini daha ayrıcalıklı hissederler.

Safir, yakut ve zümrüt taş detayları ile dikkatleri üzerine çeken kolyeler sadece dış görünüşleri ile değil sahip oldukları taşlarından anlamlarında ötürü de ilgi çekerler. Aşkın ve gücün simgesi olarak kabul edilen yakut taşlı modeller pek çok kadının klasik kombinlerinde yer alıp ruhunu yansıtan tamamlayıcı bir parça olarak kullanılabilir.