Ana içeriğe atla

⭑ Sevgililer Gününe Özel Fiyatlar ⭑

2024-02-29T23:59:59
Sepetim

Sepetiniz boş

Sipariş ve Teslimat

*Fiyat ve kampanyalarımız sadece www.sinapirlanta.com adresinde geçerli olup, internet sitemize özeldir. Mağaza ve satış noktalarımızda fiyatlar farklı olabilir. Sina Pırlanta A.Ş. herhangi bir kurum veya kişiden izin almaksızın istediği zaman fiyat ve ürünlerde değişiklik yapma, stok durumunu güncelleme ve siteden ürün silme/ekleme hakkını saklı tutar.

Sinapirlanta.com üzerinden verdiğiniz siparişleriniz, sigortalı ve kargo ücreti Sina Pırlanta tarafından karşılanacak şekilde, belirtilen teslimat adresine gönderilir.

*Tatil günleri ve resmi tatil günleri sipariş hazırlık ve teslimat sürecine dahil değildir. Cumartesi günü gelen siparişler, pazartesi günü işleme alınır.

Ürününüz kargo aşamasından size ulaşıncaya dek sinapirlanta.com güvencesindedir.

Ürününüzün ilerleme aşamaları size mail olarak güncel şekilde bildirilir. Kargo takip numarası da mail yoluyla gönderilir. Paketinizin taşıma durumunu, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak takip edebilirsiniz.

https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/gonderi-sorgula

Siparişlerinizi siparişlerim bölümünden veya aşağıdaki "Siparişim Nerede" bağlantısından takip edebilirsiniz.

https://www.sinapirlanta.com/tr/account/orders

Pırlanta Kutunuzda Neler Var?

Ürününüzü satın aldığınızda size özel olarak, ürününüz itinalı bir şekilde paketlenmektedir. Sina Pırlanta ürün paketiniz içinde pırlantalı yüzük seçimlerinizde ışıklı kutu, sertifika, not kartınız ve belli tutarlar üzerine dönemsel kampanyalarda hediyeniz bulunur.

Altın Kutunuzda Neler Var?

Satın almış olduğunuz altın ürün, markamızın altın ürünlere ait garanti kitapçığı ve hediye notu ile gönderilmektedir.

Siparişiniz, size özel olarak hazırlanarak, sertifikası ve hediye paketi ile sunulur.

  • HRD uluslar arası sertifikalı ürünler sadece HRD sertifikası ile birlikte teslim edilmektedir ve HRD sertifikası istenen ürünlerin teslim tarihi 7-10 iş günü arasındadır.
  • Ürünlerimiz stoklarla sınırlıdır.
  • Kargo süresi yoğunluk ve stokların sirkülasyonuna göre farklılık gösterebilir. Kargo şirketinde yaşanacak yoğunluklardan ve gecikmelerden firmamız meshul değildir. 
  • Sina Pırlanta kampanya şartlarını, indirim oranlarını ve gönderim zamanlarını önceden bildirmeksizin değiştirme hakkına sahiptir.  
  • Yurt dışı gönderilerinde 500 USD / Euro üzeri tutarlarda kargo ücreti tarafımıza aittir. Ancak 500 USD / Euro altı tutarlarda kargo ücreti bölgeye göre değişebilir ve müşteriye aittir. Bütün yurt dışı gönderilerinde gümrük ücreti bölgeye göre değişebilir ve alıcıya aittir.

Kargom Nerede?