SEPET

Sepette ürün bulunmuyor.

Yükleniyor...
MENU

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim Koşulları

*Fiyat ve kampanyalarımız sadece www.sinapirlanta.com adresinde geçerli olup, internet sitemize özeldir. Mağaza ve satış noktalarımızda fiyatlar farklı olabilir. Sina Pırlanta A.Ş. herhangi bir kurum veya kişiden izin almaksızın istediği zaman fiyat ve ürünlerde değişiklik yapma, stok durumunu güncelleme ve siteden ürün silme/ekleme hakkını saklı tutar.

Satın alınan ürün veya ürünlerden vazgeçmek istediğinizde, yürürlükteki 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun nezdinde 14 (ondört) gün içerisinde iade edebilir veya başka bir ürünle değiştirebilir ve ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz. 

* www.sinapirlanta.com üzerinden satın aldığınız ürünleri kargo firmasından teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarı geri alabilirsiniz. Tüketici Kanunu gereği, yüzük siparişlerinde yasal olarak iade alma zorunluluğu bulunmamaktadır. 14 günü geçen iadelerde, ürünün satın alındığı tarihteki fatura tutarı üzerinden %35 kesinti yapılarak ürün geri alınır. Alyans dahil bütün yüzük siparişlerinde yüzük ölçüsü ve/veya iç yazısı kişiye özel hazırlandığı için iade işlemlerinde %10 tutarında kesinti yapılarak ücret iadesi yapılmaktadır.

Standart yüzük ölçümüz 14 ölçüdür. Standart yüzük ölçümüz hariç, kişiye özel yüzük ölçüsü, istek ve talepler doğrultusunda üretilen ve/veya üzerinde değişiklik ya da eklemeler yapılarak kişiye özel hale getirilen kolye, yüzük, bileklik, küpe, gerdanlık ve benzeri bütün değerli ürünler için tüketici cayma hakkını kullanamaz. Yüzüklerde sonradan ölçü değişimi yapılması, kolyelerde sonradan zincir uzatma ya da kısaltma gibi işlemlerin yapılması durumunda %100 iade hakkı geçerli değildir. Yine tamtur, özel üretim ve alyanslar kişiye özel olarak üretildiğinden iadesi bulunmamaktadır.

Cayma hakkınızı 14 gün içerisinde bize bildirmelisiniz. 14 günü geçen satışlarda iade kabul edilmemektedir. İadesi veya değişimi yapılacak ürün faturası, sertifikası, kutusu ve varsa hediyesi ile birlikte iade edilmelidir. 

Kargoya verirken DİKKAT etmeniz gereken hususlar:

402003134 Kodu ile Yurtiçi Kargo şubesinden ürünü göndermeniz gerekmektedir. Böylece ürününüz sigortalı olarak bize ulaşır. Alıcı kısmına "Yurtiçi Kargo Cağaloğlu Şubesi Brinks Güvenlik Hizmetleri SİNA Pırlanta" olarak belirtiniz. İade/değişim ve bakım işlemleri için gönderilen kargolarda kargo ücreti müşteriye aittir. Ürün kontrol edildikten sonra ürün tutarı ödeme türüne göre aynı şekilde hesabınıza iade edilir.  

Yurtdışı gönderilerinde