Ana içeriğe atla

⭑ Sina Pırlanta

Sepetim

Sepetiniz boş

Tüli̇n Şahi̇n İle Güçlü Kadin Işiltısı

Tülin Şahin

İki gün süren çekimler pırlantanın ışıltısı Tülin Şahin, güzelliği ve enerjisiyle birleşince ortaya kusursuz görüntüler çıktı. Televizyon kanallarında yayınlanmaya başlayan reklam filmi, kısa sürede büyük ilgi gördü.

Bu iş birliğinden dolayı dolayı büyük mutluluk yaşadığını söyleyen Tülin Şahin, “Sina Pırlanta her zaman beğendiğim bir markaydı. Bu güzel aileye katılmaktan dolayı çok mutluyum. Profesyonel bir kadro ile gerçekleştirdiğimiz reklam filmi ve fotoğraf çekimleri oldukça keyifli geçti ve ortaya mücevher severlerin büyük beğenisini kazanacağını düşündüğümüz görüntüler çıktı” dedi.

Reklam filminde, güçlü bir kadının günlük hayatında ve her modunda pırlantalı ürünlerle ışıltısının tamamlandığı anlatılmaktadır. Sina Pırlanta’nın 2022 yılı en yeni ürünleri, Markiz Koleksiyonu, baget koleksiyonları ve trend parçaları reklam filminde yer aldı.

“Geri dönüşler bizi oldukça mutlu etti”

Sina Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Ali Barış Lek, kısa sürede büyük ses getiren iş birliği ile ilgili şu açıklamalarda bulundu; “Moda dünyasına yön veren isimlerden Tülin Şahin ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği için oldukça heyecanlı ve mutlu hissediyoruz. Tülin Hanım ile markamız oldukça güzel bir sinerji yakaladı. Modaya yön veren bir isimle mücevher sektörüne yön veren bir markanın tasarım açısından önemli bir güç birliği oluşturacağını düşünüyoruz. Hazırlıkları 2 gün süren reklam filmimiz tüm ulusal mecralarda kısa sürede yerini aldı. Şimdiye kadar bize yansıyan geri dönüşler bizi oldukça mutlu etti. Bundan sonra da Sina Pırlanta’nın trend, sofistike, enerjik ve dikkat çekici ürünlerini sıkça göreceksiniz.”

 

Sina Pırlanta Marka Yüzü Buray

Şarkıcı Buray önceki gün İstanbul Jewelry Show fuarına katıldı. Buray, marka yüzü olduğu Sina Pırlanta'nın standını gezdi

Daha Fazla

Cesur Tülin

Manken Tülin Şahin, bir mücevher firmasının reklam yüzü oldu.

Daha Fazla

Güçlü kadın ışıltısı

Daha Fazla

Sina Pırlanta reklamında kim oynuyor, reklamdaki kadın kim yeni reklam yüzü?

Daha Fazla