Ana içeriğe atla

⭑ Sina Pırlanta

Sepetim

Sepetiniz boş

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

Kişisel bilgileriniz, ilgili mevzuat kapsamında korunmaktadır. Kredi kartı ya da banka kartı bilgileriniz SSL128 bit ile şifrelenmektedir. Ayrıca 3D Secure sistemi ile kredi kartlarınızın internet ortamında yetkisiz kişilerce kullanılmasının önüne geçilmektedir.

Ücretsiz ve Sigortalı Gönderim

Tüm siparişleriniz ücretsiz ve sigortalı olarak değerli kargo taşıması ile adresinize teslim edilmektedir. Siparişiniz adrese teslim edilene kadar Sina Pırlanta güvencesi altındadır.

Hologramlı Sertifika

Alışverişlerinizde verilen sertifika sayesinde pırlantanın doğal, mücevherin değerlerinin ise doğru olduğundan emin olabilirsiniz.

QR Kod ile Ürün Bilgilerine Ulaşın

Pırlantalı ürünlerin sertifikalarında yer alan QR kodlar, sizlere ürünle ilgili detaylı bilgilere kolayca erişme imkanı sunar. Yapmanız gereken sadece sertifikanın iç yüzeyinde bulunan QR kodu telefon kameranızdan okutarak ürün özelliklerinize ulaşmak. 

Değişim ve İade Garantisi

Web sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerinizi teslim alınma tarihinden itibaren 14 gün içerisinde kullanılmadığı tespit edildiği takdirde iade ederek, ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilir ve kayıpsız olarak aynı ürün grubundan farklı bir mücevher ile değiştirebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş yüzük siparişlerinizde (standart ölçü dışındaki ve yüzük içi yazısı yapılmış siparişlerde) iade prosedürleri değişkenlik göstermektedir.

2 Yıl Bakım Garantisi

Satın almış olduğunuz mücevherlerinize ücretsiz bakım yaptırabilir, ilk günkü ışıltısına kavuşan mücevherinizi kusursuzca kullanabilirsiniz.

Özenli ve Şık Paketleme

Siparişleriniz zarif ve şık kutusunda, özel not kağıdı ile birlikte mücevherinize özel kutu alternatifiyle hazırlanmaktadır.