SEPET

Sepette ürün bulunmuyor.

Yükleniyor...
MENU

Pırlanta Tektaş Yüzükler

Filter
FİYAT ARALIĞI
KARAT SEÇİMİ

Sina Pırlanta Tektaş Yüzük Koleksiyonu; Aşka Atılan İmza

Birbirinden farklı tektaş pırlanta yüzüklerimiz ile anlamlı günlerinize tanıklık edip özel hissettirecek deneyimleri sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Evlenme teklifinin simgesi haline gelmiş tektaş pırlanta yüzükleri sayfamız üzerinden istediğiniz karat ya da bütçenize göre filtrelendirme yapıp kendinize uygun listeler oluşturabilirsiniz.

Günümüzde sık sık değişen trendler, teknolojik gelişmeler ya da jenerasyon değişimleri gibi pek çok etkeni beraberinde bir uyum içerisinde harmanlayarak ürün modellerimizi her geçen gün daha da çeşitli hale getiriyoruz.

2 Yıl Bakım Garantisi ile teslim ettiğimiz ürünlerimiz kişiye özel hologram sertifikalara sahiptir.

Tektaş Pırlanta Yüzük Ne İçin Alınır?
 

Evlilik tekliflerinin vazgeçilmezi Tektaş Pırlanta Yüzükler, daha pek çok özel günlerde sevdiklerinizi ya da kendinizi mutlu etmek adına tercih sebebi olabilir. Doğum günleri, evlilik yıl dönümleri, nişan töreni ve daha da çeşitli günlerde hoş ve zarif hediye seçimlerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Tektaş Pırlanta Yüzük Fiyatları (2023)
 

Ürün sayfalarımızda özel olarak paylaştığımız, ürün sertifikasında da görebileceğiniz 4C özelliklerinin yüzük fiyatlarının belirlenmesinde önemli faktörlerden olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında yeryüzünde en değerli taş olan elmasın, işlenip pırlantaya dönüşüm serüvenindeki detaylı el işçiliği de elbette ürün fiyatlandırması için göz önünde bulundurulan en önemli özelliklerden biridir.

Sayfamızda her bütçeye ve zevke uygun ürün bulunmaktadır. Fiyatlar dönemsel olarak değişebilir. İndirimlerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, bültenimize üye olabilirsiniz.

Alışverişinizi Güven ve Kolaylıkla Yapabilmenizi Sağlıyoruz 


Sitemizden yapacağınız alışverişlerde, kredi kartı ve bankamatik kartı bilgilerinizin korunması ve kötü niyetli kişilerin eline geçmemesi için 3D doğrulama kodu ile siparişleriniz onaylanır. Sitemiz, alışverişlerinizi en kolay şekilde yapabilmeniz için itinayla tasarlanmıştır.

Sina Pırlanta olarak memnuniyetinizi sağlamak için tutkuyla çalışmaya devam ediyoruz.